• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Falezyum Residence  
Altıntaş Mah. 31115 Sok.No:3  07112 - Aksu/ANTALYA
Tel : 0(242)354 00 28 & Cep : 0(530)347-87-68
    • FALEZYUM RESİDENCE SİTESİ
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
HAVUZ DAİRESİ VE HAVUZ BAKIMIYLA İLGİLİ YAPILAN ÇALIŞMALAR..

Değerli Falezyum Sitesi Ailesi:
Havuz dairesinde can ve mal güvenliğini tehdit edebilecek şekilde kullanılmaya devam edilen havuz dairesi elektrik ve pano hattı yenileme çalışmaları, havuz motorlarının ağır bakımları, korozyona karşı dayanıksız olarak yapılmış olan ve işlevselliğini kaybetme noktasına gelen metal aksamlar, yönetmeliğe uygun hale getirilerek yeniden yapılmıştır.
Ayrıca eksik ve yıpranmış olan havuz kenarı ızgaraları yenilenmiş, Havuz etrafında gerekli olan tadilatlar yapılarak, HAVUZA GİRİŞ TEK NOKTADAN sağlanacaktır.
Havuz Kurallarına Lütfen Uyalım ve Uymayanları ise uyaralım. Unutmayalım ki Temiz bir havuz hepimizin sağlığı için vazgeçilmezdir.
Bu nedenlerden dolayı Mayıs ayı sonunda açmayı planladığımız sitemiz havuzunun, temiz, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda kullanılmasını sağlamak öncelikli amacımızdır. Geçmiş dönemler de olduğu gibi havuz başına şezlong harici masa, sandalye konulması, havuz başında kahvaltı ve yemek ve sohbet fasıllarının yapılmasına kesinlikle izin verilmeyecektir. Havuz sadece amacı dahilinde yüzmek ve güneşlenmek için kullanılacaktır. Bu nedenle tüm site sakinlerinin havuz kullanım talimatlarına uymalarını rica ederiz.
   Falezyum Residence Site Yönetimi ...

  
949 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret63809