• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Falezyum Residence  
Altıntaş Mah. 31115 Sok.No:3  07112 - Aksu/ANTALYA
Tel : 0(242)354 00 28 & Cep : 0(530)347-87-68
    • FALEZYUM RESİDENCE SİTESİ
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Site Genel Kuralları

                                                         SİTE GENEL KURALLARI

 KAT MALİKLERİ VE KİRACILAR SİTEDEKİ TÜM SOSYAL ALANLARDAN AİDATLARINI DÜZENLİ ÖDEDİKLERİ SÜRECE FAYDALANIR. SPOR SALONU & SAUNA, KAFETERYA, HAVUZ VE BAHÇE GİBİ ORTAK ALANLAR KULLANILIRKEN MUTLAKA KURALLARA RİAYET EDİLMELİDİR.

ORTAK ALANLARA ZARAR VERENLERDEN ZARAR TUTARI TAHSİL EDİLECEKTİR.

EŞYA TAŞIMA SAATLERİ 09:00 – 18:00 ARASIDIR. BU SAATLER DIŞINDA EŞYA TAŞINMASI KESİNLİKLE YASAKTIR.

ÇOCUKLARINIZIN GÜVENLİĞİ İÇİN BAHÇE, PARK VE HAVUZ ALANLARINDA EBEVEYNLERİN YANLARINDA BULUNMASI GEREKMEKTEDİR. EBEVEYNİ YANINDA BULUNMAYAN ÇOCUKLARIN SORUMLULUĞU SİTE YÖNETİMİNE AİT DEĞİLDİR.

SİTE İÇİ ORTAK ALANLARDA ALKOLLÜ İÇECEK TÜKETMEK YASAKTIR.

GİRİŞ KATLARDA İKAMET EDEN SİTE SAKİNLERİNİN BALKON YA DA PENCELERDEN GİRİŞ – ÇIKIŞ YAPMASI KESİNLİKLE YASAKTIR. RİAYET ETMEYENLER HAKKINDA HUKUKİ İŞLEM YAPILACAKTIR.

BALKONLARDAN HALI VE BENZERİ CİSİMLERİN SİLKELENMESİ, ÇÖP ATILMASI, PENCERE VE BALKONLARDA DIŞ TARAFA GELECEK ŞEKİLDE SAKSI KOYULMASI YA DA GİYİSİ VE BENZERİ EŞYA ASILMASI YASAKTIR.

ORTAK ALAN VE MERDİVEN BOŞLUKLARINA ŞAHSİ EŞYA BIRAKILAMAZ. YÖNETİM TARAFINDAN GÖSTERİLEN BÖLÜMLERE SORUMLULUĞU SAHİBİNE AİT OLMAK ÜZERE EŞYA BIRAKILACAKTIR. HABERSİZ BIRAKILAN EŞYALAR BELLİR BİR SÜRE SONRA ATILACAKTIR.

OTOPARK VE ORTAK KULLANIM ALANLARI SİTE SAKİNLERİNE ÖZEL DEĞİLDİR.

AÇIK OTOPARKTA ÇİZGİLERE UYGUN ŞEKİLDE ARAÇLAR PARK EDİLECEKTİR. YÖNETİMCE BELİRTİLEN YERLERİN DIŞINDA ARAÇLARIN PARK EDİLMESİ YASAKTIR.

EVCİL HAYVANLARI BAŞIBOŞ BIRAKMAK, HAVUZ BÖLÜMÜ VE BAHÇEYE TUVALETLERİNİ YAPTIRMAK YASAKTIR. EVCİL HAYVANLAR DİĞER SİTE SAKİNLERİNİ RAHATSIZ ETMEYECEK ŞEKİLDE BAKILMALIDIR.

GÜRÜLTÜ ÇIKARABİLECEK DAİRE İÇİ ONARIMLARIN PAZAR GÜNÜ YAPILMAMASI VE DİĞER GÜNLERDE İSE YAZ AYLARINDA 09.00-18.00, KIŞ AYLARINDA İSE 09.00-18.00 SAATLERİ ARASI YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.

BLOK DIŞ CEPHESİ VE BALKONLARDA DIŞ GÖRÜNTÜYÜ BOZACAK RENK VE ŞEKİL DEĞİŞİKLİĞİ YAPILAMAZ.

ÇÖP POŞETLERİNİZİ SAĞLAM VE AĞZI BAĞLI POŞETLERDE SIZINTI YAPMAYACAK ŞEKİLDE YÖNETİM TARAFINDAN BELİRTİLEN SAATLERDE ÇIKARINIZ.

KISA SÜRELİ DE OLSA KAPI ÖNLERİNE AYAKKABI, SAKSI BİSİKLET VS BIRAKILMAMASI GEREKMEKTEDİR.

SİTE, BLOK VE ASANSÖR GİRİŞLERİNE İLAN ASILAMAZ.TV, MÜZİK SİSTEMİ GİBİ SESLİ CİHAZLARI DİĞER KOMŞULARI RAHATSIZ ETMEYECEK ŞEKİLDE AYARLAYINIZ.

ORTAK ALANLARDA UMUMA AYKIRI GİYİNMEK YASAKTIR. 

 

 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret63787