• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Falezyum Residence  
Altıntaş Mah. 31115 Sok.No:3  07112 - Aksu/ANTALYA
Tel : 0(242)354 00 28 & Cep : 0(530)347-87-68
    • FALEZYUM RESİDENCE SİTESİ
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Genel Kurul Toplantısı - 11.08.2014

SAYIN KAT MALİKLERİ;

22 Haziran 2014 tarihinde genel kurul 48 asil (kat maliklerinden Galip Aslan beyin hazurun cetveline imza atmaması nedeniyle toplantı sırasında 47 olarak yanlış sayım yapılmıştır) ve 76 vekil olmak üzere toplam 124 kişinin katılımıyla genel kurul toplanmıştır. Bu toplantıda aşağıdaki kararlar alınmıştır.
Saygılarımızla bildiririz.
   SÖNMEZ FALEZYUM SİTESİ 22 HAZİRAN 2014 TARİHİNDE SAAT 11:00 DE GERÇEKLEŞEN OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI
*   22.06.2014 tarihinde saat 11.00 de Sönmez Falezyum Sitesinde hazirun cetvelinde imzaları bulunan 47 asil ve 76 vekil toplam 123 kişinin katılımıyla genel kurula başlandı. Yoklama yapılıp imzalar alındı.
*      AV.MEHMET GEBEÇELİOĞLU oy birliği ile DİVAN BAŞKANLIĞI'na seçildi.
*      GÜLNUR SUDOLMUŞ Oy birliği ile DİVAN BAŞKAN YARDIMCILIĞI'na seçildi.
*      AV.TUNÇ YEŞİL oy birliği ile YAZMAN olarak seçildi.
*     Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gülnur SUDOLMUŞ açılış konuşmasını yaptı. Mevcut yönetimin bugüne kadar yaptıkları çalışmalar detaylı şekilde izah edildi; tek tek okundu. Faaliyet raporu yazılı bir şekilde Genel Kurul Toplantısı'na katılan tüm hazirunlara teslim edildi. Yönetim Kurulu Üyeleri Doğan ERCAN, Ömer ÖZSARAÇ ve Bekir ÜNAL bugüne kadar yaptıkları faaliyetlerle ilgili konuşmalar yaptılar.
*    Denetim kurulunun hazırlamış olduğu denetim raporu okundu. Yönetim kurulu oy birliği ile ibra edildi.
* Gündem sırası ile yeni Yönetim Kurulu’nun seçilmesine geçti. Yönetim kurulu başkan adaylığına Gülnur SUDOLMUŞ adaylığını açıkladı. Yönetim Kurulu Başkanlığına başka Aday çıkmadı. Oylama yapıldı. Oy birliği ile Gülnur SUDOLMUŞ Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi. Yönetimin belirlenmesine geçildi. Vildan YAZICI, Mete ERCAN, Ahmet DURSUN, Ömer ÖZSARAÇ, Doğan ERCAN ve Osman MUTLU oy birliği ile asil üye olarak seçildi. Mustafa BALTACIOĞLU, Mustafa AYAZ ve Rıza ÖZEK oybirliği ile yedek üye olarak seçildi.
Denetçilerin belirlenmesine geçildi. Ayhan ASLAN, Güngör KASIMHOCAOĞLU ve Namık DAVASCAN oybirliği ile denetçi olarak seçildi. Seçkin BAYRAM oybirliği ile yedek üye olarak seçildi.
*               Gündem sırası ile yönetime iskan alım yetkisi verilmesi görüşüldü. Oy birliği ile yönetime iskan alım yetkisi verildi. Daire başına 3.000,00-TL iskan alımı için ödenmesine oybirliği ile karar verildi. İzolasyon vs diğer bakım giderleri için daire başına 600,00-TL ödenmesine oybirliği ile karar verildi. Daire başına ödenecek olan 3.600,00-TL'nin 30 Temmuz 2014 tarihinden itibaren her ayın 30 una kadar 12 eşit taksit halinde aylık 300,00-TL olarak ödenmesine oybirliği ile toplanmasına karar verildi.
*               Gündem sırası ile ödenmeyen aidatlar için icra takibinin başlatılması görüşüldü. Ödenmeyen aidattar için bir ay içinde otomatik olarak icra takibi başlatılması, geçmiş dönemlerde içra takibine konulan icra takiplerindeki yönetimin yapmış olduğu faiz indirim ya da kaldırılmasına ve gelecek dönemlerde icra takibine konulacak olan icra dosyalan için faiz indirimi ya da faizlerin kaldırılması konusunda yönetime sınırsız yetki verilmesi oybirliği ile karar verildi. Diğer bakım giderleri ve iskan alımı için ödenecek olan miktarlarda ödenmeyen taksitler için üç ay sonunda icra takibine başlatılacağı hususu oy birliği ile karar verildi.
*    Gündem sırası ile site içinde hiçbir bağımsız bölümün (siteye ait kafe, market, sosyal tesisler dışında) ofis ve işyeri ya da ticari tatil, devre mülk gibi amaçlarla ilgili olarak kiraya verilmemesi ve kat maliki de olsa ofis ve İşyeri, devre mülk olarak çalıştırılmaması ve devre mülklere ve mevcut işyeri olarak kullanılan bağımsız bölümleri de tahliye davası açma yetkisi oy birliği ile yönetime verilmiştir.
*  Gündem sırası ile site güvenliğinin profesyonel bir güvenlik kuruluşuna verilmesi hususu görüşüldü. Mevcut güvenliğin işlevselliği memnuniyet verici bir duruma gelmez ise gerektiği takdirde yönetime profosyenel bir güvenlik kuruluşu ile anlaşma yetkisi verilmesine oy birliği ile karar verildi.
*  Site isminin değiştirilmesi hususu görüşüldü. Site isminin FALEZYUM RESİDENCE olarak değiştirilmesine oy birliği İle karar verildi.
*    Yönetim Kurulu üyelerine makul bir ücret takdir edilmesi hususu görüşüldü. Yönetim kurulu üyelerine ücret takdirine yer olmadığına oy birliği ile karar verildi.
      Dilek ve temenniler bölümüne geçildi. Otopark düzenlemesi, internet, kablolu tv, havuz kullanım koşulları, tadilat saatlerinin belirlenmesi, klima tahliye borularının yaptırılması konusuda yönetime yetki verilmesine karar verildi.

GENEL KURUL DİVAN BAŞKANI           YAZMAN
AV.MEHMET GEBECELİOĞLU               AV.TUNÇ YEŞİL
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret61381