• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Falezyum Residence  
Altıntaş Mah. 31115 Sok.No:3  07112 - Aksu/ANTALYA
Tel : 0(242)354 00 28 & Cep : 0(530)347-87-68
    • FALEZYUM RESİDENCE SİTESİ
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Genel Kurul Toplantısı - 30.06.2015

FALEZYUM RESİDENCE SİTESİ 30 AĞUSTOS 2015 TARİHİNDE

SAAT 14:00 TE GERÇEKLEŞEN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

 

* 30.06.2015 tarihinde saat 14:00 te Falezyum Residence Sitesinde hazirun cetvelinde imzaları bulunan 80 asil ve 58 vekil toplam 138 kişinin katılımıyla genel kurula başlandı.  Yoklama yapılıp imzalar alındı.

* AV.MEHMET GEBECELİOĞLU oy birliği ile DİVAN BAŞKANLIĞI'na seçildi.

* GÜLNUR SUDOLMUŞ oybirliği ile DİVAN BAŞKAN YARDIMCILIĞI'na seçildi.

* AV.TUNÇ YEŞİL oybirliği ile YAZMAN olarak seçildi.

* Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gülnur SUDOLMUŞ açılış konuşmasını yaptı. Mevcut yönetimin bugüne kadar yaptıkları çalışmalar detaylı şekilde izah edildi, tek tek okundu. Faaliyet raporu yazılı bir şekilde Genel Kurula katılan tüm hazirunlara teslim edildi. Yönetimin bugüne kadarki tüm hesapları detaylı bir şekilde sunuldu.

* Denetim kurulunun hazırlamış olduğu denetim raporu okundu.

* Gündem sırası ile Yönetim Kurulu'nun ibrasına geçildi. Yönetim kurulu oy birliği ile ibra edildi.

* Yeni Yönetim Kurulu üyeleri ve başkan adaylarının seçilmesine geçildi. Yönetim Kurulu Başkanı olarak Gülnur SUDOLMUŞ'tan başka aday çıkmadı. Oylamaya geçildi. OYBİRLİĞİ ile GÜLNUR SUDOLMUŞ Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçildi.

Yönetim Kurulu üyeleri olarak Mustafa BALTACIOĞLU,  Mustafa KAYAR, İbrahim YILMAZ, Ömer ÖZSARAÇ, Abdulkadir Osman MUTLU OYBİRLİĞİ ile seçildi.

* Denetim Kurulu üyelerinin belirlenmesine geçildi.  Adem ERDAL, Sibel UYMAZ, Volkan AKBAŞ, Şevki BOZDAĞ oybirliği ile seçildi.

* Yedek yönetim kurulu üyelerinin seçilmesine geçildi. Tufan KÜLTÜRER, Talip BAYRAM, Metin YILDIZ, Feridun HÜSEYİN OYBİRLİĞİ ile seçildi.

* Yönetim Kurulunun ve denetim kurulunun 2 yıl ile seçilmesine OYÇOKLUĞU  ile karar verildi.

* Gündem sırası ile 01.10.2015 tarihinden itibaren geçerli olacak işletme projesi okundu.  Oyçokluğuyla REDDEDİLDİ.

* Mevcut aidatların % 40 oranında artırılarak EYLÜL 2015 döneminden itibaren geçerli olmak üzere OYÇOKLUĞUYLA karar verildi.

* Namık DAVASCAN tarafından getirilen öneri üzerine aidatlarını gecikmeli ödeyenlerden icra takibine geçmeden önce aylık %5 gecikme faizi alınmasına OYBİRLİĞİ ile karar verildi.

* Fitness Salonu, kapalı havuz ve hamamın faaliyete geçirilmesi görüşe sunuldu. Bu konuda daha sonra karar verilmesine karar verildi.

* Dilek ve temenniler bölümüne geçildi. Havuz kapanma saatinin akşam 22:00 de sona ermesine ve havuzbaşındaki masaların kaldırılmasına oy birliği ile karar verildi.

GENEL KURUL DİVAN BAŞKANI                      YAZMAN                                        AV.MEHMET GEBECELİOĞLU                          AV.TUNÇ YEŞİL

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret61381